הענקת מתנה באשראי

מדיניות הפרטיות באתר "DIGINET"

תוכן עניינים

תוכלו להשתמש בתוכן העניינים הזה כדי להתמצא במדיניות הפרטיות שלנו ולמצוא את מה שאתם צריכים. אם תלחצו על קישור לסעיף ספציפי, הוא יקפיץ אתכם ישר לשם.

ברוכים הבאים ל-DIGINET
אנו אוספים מידע במספר דרכים שונות
כיצד אנו משתמשים במידע שאנו אוספים
העברת המידע שלכם
האפשרויות שלכם לגבי המידע שלכם
כיצד ומתי אנו משתפים מידע
כמה זמן אנחנו שומרים את המידע שלכם
האפשרויות שלכם
כיצד אנו עורכים שינויים במדיניות זו
צרו איתנו קשר


ברוכים הבאים ל-DIGINET

המשימה שלנו היא להעניק לכולם גישה לניהול האירוע, להזמין ולקבל אישורי הגעה מהאורחים בכל דרך שבה תבחרו מבין האפשרויות, כדי לעשות זאת, אנו אוספים מידע אודות האירוע מכם ומצדדים שלישיים. אנו משתמשים במידע רק במקרים שבהם יש לנו בסיס חוקי ראוי לעשות כן.
כתבנו מדיניות זו כדי לעזור לכם להבין איזה מידע נאסף, כיצד אנחנו משתמשים בו ואילו אפשרויות עומדות בפניכם בנושא זה.


אנו אוספים מידע במספר דרכים שונות

1. כשאתם מוסרים לנו אותו או נותנים לנו רשות להשיג אותו
כאשר מצטרפים ל-DIGINET או משתמשים בה, אתם ממלאים פרטי מידע מסוימים, כולל שמכם, כתובת הדואר האלקטרוני, מספר הטלפון, התמונות וכל מידע שאתם מוסרים לנו.
אם תחברו את חשבון Facebook, Google או חשבונות אחרים של צד שלישי ל-DIGINET, אנו נשתמש במידע מהחשבונות האלו כדי לאפשר לכם להירשם או להתחבר בקלות וכדי לשפר את החוויה שלכם ב-DIGINET. דבר זה תלוי בכללי המדיניות של חשבונות אלה לגבי פרטיות או בהגדרות שלהם.

2. אנו גם מקבלים מידע טכני כשאתם משתמשים ב‑DIGINET
כשאתם משתמשים באתר, באפליקציה בנייד או בשירות אחר באינטרנט, נוצר ומתועד מידע מסוים לגבי הפעילות שלכם באינטרנט והרשת האלקטרונית שלכם באופן אוטומטי. דבר זה קורה גם כשאתם משתמשים ב‑DIGINET. הנה כמה מסוגי המידע שאנו אוספים:
• נתונים של קובצי עוגיות (Cookies). אנו משתמשים גם ב'עוגיות' (קובצי טקסט קטנים שהמחשב שלכם שולח בכל פעם שאתם מבקרים באתר שלנו, שהם ייחודיים לחשבון DIGINET שלכם או לדפדפן שלכם) או בטכנולוגיות דומות כדי לקבל נתונים. כשאנו משתמשים בעוגיות או בטכנולוגיות דומות אחרות, אנו משתמשים בעוגיות זמניות (שתוקפן פג כשאתם סוגרים את הדפדפן) או בעוגיות קבועות (שתוקפן פג כשאתם או הדפדפן שלכם מוחקים אותן). לדוגמה, אנו משתמשים בעוגיות כדי לאחסן את הגדרות התחברות לחשבון שלכם או הגדרות אחרות, כך שלא תצטרכו להגדיר אותן בכל פעם שאתם מבקרים ב‑DIGINET. חלק מהעוגיות שאנו משתמשים בהן מקושרות לחשבון DIGINET שלכם (כולל מידע אודותיכם, כמו למשל כתובת הדואר האלקטרוני שמסרתם לנו) וחלק מהעוגיות אינן מקושרות לחשבונכם.
• מידע על המכשיר. בנוסף לנתונים, אנו אוספים מידע על המכשיר שממנו אתם ניגשים ל-DIGINET, כולל סוג המכשיר, מערכת ההפעלה, ההגדרות, מזהי מכשיר ייחודיים ונתוני קריסה שעוזרים לנו להבין מה השתבש במקרה של בעיה.
• נתוני רצף הקלקות והסקת מסקנות. כשאתם נמצאים ב‑DIGINET, אנו משתמשים בפעילות שלכם, כמו למשל, מספר הצפיות בעמוד ההזמנה הדיגיטלית שלכם, יחד עם מידע שסיפקתם לנו כשהצטרפתם לראשונה וכן מידע מהשותפים ומהמפרסמים שלנו על מנת להסיק מסקנות לגביכם ולגבי ההעדפות שלכם. לדוגמה, אם יצרתם אירוע בנושא חתונה, אנו עשויים להסיק שאתם מתעניינים בחתונה.

3. השותפים והמפרסמים שלנו משתפים איתנו מידע
אנו גם מקבלים מידע עליכם ועל הפעילות שלכם מחוץ ל-DIGINET מצדדים שקשורים אלינו, מהמפרסמים שלנו, מהשותפים שלנו ומצדדים שלישיים אחרים שאיתם אנו עובדים. לדוגמה:
מפרסמים או צדדים שלישיים באינטרנט משתפים איתנו מידע כדי למדוד, לדווח או לשפר את ביצועי המודעות ב‑DIGINET, או כדי להבין איזה סוג של מודעות כדאי להראות לכם בתוך DIGINET או מחוץ לה. זה כולל מידע על הביקורים שלכם באתר של מפרסמים או רכישות שביצעתם בהם, או מידע על תחומי העניין שלכם משירות של צד שלישי, שבו אנו עשויים להיעזר כדי להציג לכם הטבות מותאמות אישית.


כיצד אנו משתמשים במידע שאנו אוספים

יש לנו מחויבות להציג לכם תוכן רלוונטי, מעניין ואישי עבורכם. כדי לעשות זאת, אנו משתמשים במידע שלכם כדי לספק לכם חוויה ולשפר אותה, כולל:
• זיהוי שלכם כשאתם משתמשים ב‑DIGINET.
• המלצות על הטבות או מבצעים שעשויים לדבר אליכם על בסיס הפעילות שלכם ב‑DIGINET. לדוגמה, אם נראה שאתם מתחתנים, אנו עשויים להציע לכם הטבות שקשורות לירח דבש ועוד...
• תגובה לשאלות או להערות שאנו מקבלים מכם.
יש לנו אינטרס לגיטימי לשימוש במידע שלכם בדרכים אלה. זהו חלק מהותי מהתפקוד של DIGINET והוא הכרחי כדי להבטיח ש-DIGINET והתכונות שלה יהיו רלוונטיים ויותאמו אליכם אישית.
גם יש לנו אינטרס לגיטימי להבטיח ש-DIGINET תהיה בטוחה ולשפר את תכונות המוצר שלנו כך שתמשיכו לקבל את השירות הטוב ביותר. כולנו מרוויחים כשאנחנו משתמשים במידע שלכם כדי:
• לבצע ניתוח נתונים ומחקרים על האירועים שמשתמשים ב‑DIGINET ועל מעשיהם. לדוגמה, כשאנו מתעדים את התדירות שבה אנשים משתמשים בשתי גרסאות שונות של תכונה ב‑DIGINET, אנו יכולים להבין איזו גרסה טובה יותר.
• לשפר את DIGINET ולהציע תכונות חדשות.
• לשלוח לכם עדכונים (למשל כאשר מתרחשת פעילות מסוימת ב‑DIGINET, כמו למשל אישורי הגעה) וחדשות בדואר אלקטרוני או בהודעות דחיפה, על פי ההגדרות שלכם. לדוגמה, אנו שולחים עדכונים כאשר נשלחות הודעות SMS לאורחים באופן אוטומטי על פי ההגדרות שלכם. אתם רשאים להחליט להפסיק לקבל את ההודעות האלה על ידי עדכון ההגדרות שלכם.


העברת המידע שלכם

DIGINET הוא שירות עולמי. כשאתם משתמשים במוצרים או בשירותים שלנו, אתם מרשים לנו להעביר ולאחסן את המידע שלכם מחוץ למדינה שבה אתם גרים, כולל ישראל, למטרות המתוארות במדיניות זו. יתכן שהגנות הפרטיות וזכויות הרשויות לגשת למידע האישי שלכם במדינות אלה שונות מאילו הקבועות במדינה שבה אתם גרים.


האפשרויות שלכם לגבי המידע שלכם

המטרה שלנו היא לספק שלכם אפשרויות פשוטות ומשמעותיות לגבי המידע שלכם. אם יש לכם חשבון ב‑DIGINET, חלק גדול מהאפשרויות האלה כלולות ישירות ב‑DIGINET או בהגדרות שלכם. לדוגמה, תוכלו:
• לערוך את המידע בפרופיל בכל עת.
• לסגור את חשבונכם בכל עת. כאשר תסגרו את החשבון, אנו נשבית אותו, נסיר מ-DIGINET את ההזמנה הדיגיטלית שלכם, את רשימת האורחים ונמחק את נתוני החשבון שלכם. שימו לב שעשויות להיות לנו סיבות משפטיות לשמור את הנתונים שלכם, למשל אם נקבל בקשה מרשויות אכיפת החוק המורה לנו לשמור על נתונים. בנוסף, אנו עשויים לשמור מידע מסוים במערכות הגיבוי שלנו למשך תקופת זמן מוגבלת או כפי הנדרש בחוק.
בנוסף, זמינות לכם אפשרויות דרך המכשיר או התוכנה שבהם אתם משתמשים כדי לגשת ל-DIGINET. לדוגמה:
• תוכלו לשלוט בעוגיות או בסוגים אחרים של אחסון נתונים מקומי דרך הדפדפן שבו אתם משתמשים.
• תוכלו לבחור כיצד ואם לשתף איתנו את התמונות, אנשי הקשר שלכם ונתונים אחרים דרך המכשיר הנייד שלכם.
למידע נוסף על אפשרויות אלה, עיינו במידע שקיבלתם מספק המכשיר או התוכנה.


כיצד ומתי אנו משתפים מידע

• חברות צד שלישי, ספקי שירות או אנשים שאנו מעסיקים כדי לעבד מידע בשמנו על בסיס הוראותינו ולמטרות שמתוארות במדיניות פרטיות זו. לדוגמה, אנו משתפים מידע עם יועצי אבטחה כדי שיוכלו לסייע לנו להשתפר בזיהוי ספאם. ספקי צד שלישי מטעמנו עשויים לאסוף חלק מהמידע שמגיע לרשותנו.
• רשויות אכיפת החוק או רשויות ממשלה. אנו משתפים מידע רק אם לדעתנו גילוי זה הוא הכרחי באופן סביר לשם עמידה בחוק, בתקנות או בבקשה משפטית; לשם הגנה על הביטחון, הזכויות או הרכוש של הציבור, של אדם כלשהו או של DIGINET; או לשם זיהוי, מניעה או טיפול אחר בהונאה, באבטחה או בבעיות טכניות.
• במקרה שנהיה מעורבים במיזוג, ברכישה, בפשיטת רגל, בפירוק, בארגון מחדש או בעסקה או הליך דומים הכוללים העברה של המידע שתואר במדיניות זו, נשתף את המידע שלכם עם הצד המשתתף באותו תהליך (לדוגמה, קונה פוטנציאלי).


כמה זמן אנחנו שומרים את המידע שלכם

אנו שומרים את המידע שלכם רק לתקופה שאנו זקוקים לו על מנת לספק לכם את DIGINET ולמלא את המטרות המתוארות במדיניות זו. דבר זה נכון גם לגבי כל מי שאתו אנו משתפים את המידע שלכם ושמבצע שירותים בשמנו. כשאין לנו עוד צורך במידע שלכם ואין לנו צורך לשמור אותו כדי לעמוד בהתחייבויות המשפטיות או הרגולטוריות שלנו, נסיר את המידע מהמערכות שלנו או נבצע עליו דה-פרסונליזציה כך שלא ניתן יהיה להשתמש בו כדי לזהות אתכם.


האפשרויות שלכם

יש לכם אפשרויות ביחס למידע שיש לנו אודותיכם. כדי לממש את אפשרויות אלה, בקרו בהגדרות החשבון, או בעמוד צור קשר שלנו, אם עדין תרצו עזרה.
• תוכלו לבקש גישה למידע שאנו אוספים ושומרים אודותיכם. בדרך כלל נשתף איתכם את מידע זה בתוך 30 יום לאחר שביקשתם זאת מאיתנו דרך עמוד צור קשר שלנו.
• תוכלו לבקש מאיתנו לתקן או למחוק את המידע שלכם. בנוסף תוכלו לעדכן את המידע שלכם בפרופיל או למחוק את הנתונים אם תסגרו את החשבון.
• להתנגד לעיבוד שלנו את המידע שלכם. תוכלו לבקש מאיתנו להפסיק להשתמש במידע שלכם, כולל כשאנחנו משתמשים במידע שלכם כדי לשלוח לכם דואר אלקטרוני עם חומרי שיווק או הודעות דחיפה. אם תבטלו את ההסכמה שלכם לקבל מאיתנו דואר אלקטרוני עם חומרי שיווק, יתכן שעדיין נשלח לכם עדכונים לגבי החשבון, למשל כאשר אורח מאשר הגעה לאירוע שלכם.
• לבקש מאיתנו לשלוח לארגון אחר את המידע שמסרתם לנו, במקרים שבהם אנו מחזיקים במידע זה בהסכמתכם או לשם ביצוע חוזה מולכם, וכאשר הדבר אפשרי לנו מבחינה טכנית.
• לבקש פרטים נוספים על המידע שאנו אוספים, כיצד ומדוע אנו משתמשים בו ומשתפים אותו.
לא נפלה אתכם לרעה אם תבחרו לממש את האפשרויות שעומדות לרשותכם לגבי המידע האישי שלכם. חשוב לנו לתקשר איתכם באופן ברור בנושא האפשרויות שלכם והתוצאות של מימוש אפשרויות מסוימות. אם יש לכם שאלות, אנא צרו איתנו קשר.


כיצד אנו עורכים שינויים במדיניות זו

אנו עשויים לשנות את מדיניות זו מעת לעת. אם נעשה זאת, נפרסם את השינויים בעמוד זה. אם תמשיכו להשתמש ב-DIGINET לאחר שאותם שינויים נכנסו לתוקף, סימן שהבעתם הסכמה למדיניות החדשה. אם השינויים יהיו משמעותיים, יתכן שנספק הודעה בולטת יותר או שנקבל את הסכמתכם, כפי הנדרש בחוק.


צרו איתנו קשר

הדרך הטובה ביותר ליצור איתנו קשר או לממש את האפשרויות שלכם שתוארו למעלה היא דרך עמוד צור קשר.

עודכן לאחרונה ב-15 במאי 2022